• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Koçluk Eğitimi

Muğla Koçluk Eğitimi
Koçluk Eğitimi

Koçluk, danışana, onun yapabileceğinin en iyisine ulaşmasına, kişisel ve profesyonel hayatında istediği sonuçları elde etmesine yardım ettiği bir ortaklıktır. Muğla Koçluk Eğitimi, kişinin geçmişi ile değil, bugünü ve geleceği ile ilgilenir. Yani, içinde henüz kullanılmamış bir potansiyeli olan, bu potansiyelin kullanılması sağlandığında yeni bir değer yaratabilecek olan kişinin bulunduğu noktadan başka bir noktaya ulaşmasını sağlar.

Koçluğun özü yaratıcı olmak ve çözüm seçeneklerini artırmaktır. Davranış değişikliği insanın başkaları üzerinde yarattığı etkiyi anlamasından geçer. Davranış değişikliği sağlamak kolay bir süreç değildir. Çünkü değişim, kararlılık ve dayanıklılık gerektirir.

Kurumsal çalışmalar

Saygın Kişisel Gelişim ve Koçluk Merkezi, Muğla’da farklı kurumlara ve işletmelere yönelik kurumsal koçluk eğitimleri vermektedir. Kurum ve şirket yöneticilerinin koçluk becerileri geliştirmeleri, istedikleri sonuca etkili ve hızlı bir biçimde ulaşmalarını sağlar. Koçluk disiplini yeni yönetim anlayışları ile beraber gelişme göstermek isteyen her kişinin ihtiyaç duyduğu bir destek haline gelmiştir. Yöneticilerin koçluk yaklaşımı kurumların ve işletmelerin gerçek potansiyellerini ortaya çıkarır.

Koçluk yeteneklerine sahip yöneticilerle çalışmanın en iyi ve etkili yolu, yönetim gruplarına birarada Muğla koçluk eğitimi verilmesidir. Muğla kurumsal koçluk eğitimleri kurum ve işletmelerin beklenti ve hedeflerine uygun biçimde uyarlanıp sunulur. işletmelere yönelik kurumsal koçluk eğitimleri vermektedir.

Muğla Koçluk Eğitimi ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0252 213 00 98 numaralı telefonu arayabilir ya da Muğla Koçluk Eğitimi tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - -
Muğla Koçluk Eğitimi başlıklı 1818 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın