• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Koçluk Eğitimi

Muğla Koçluk Eğitimi
Koçluk Eğitimi

Koçluk insana, insanın iç dünyasına, onun kendisi ve başkaları ile olan ilişkilerine bütünsel olarak yaklaşan, kişinin kendi doğrusunu ve çözümünü bulmasına, hedef belirlemesine ve en önemlilerinden biri olan kendini tanımasına aracılık eden bir süreç ve süreçte kişiye danışmanlık yapılan profesyonel bir destektir. Koçlukta tavsiye vermek ve yönlendirmenin aksine güçlü sorular sorarak kişinin içsel farkındalığını keşfetmesine yardımcı olmak esastır.

Hayatınızdaki “keşkeler”,  sizde çok büyük değişiklikler yaratabilir miydi?
Bu sorulardan birine bile “evet” cevabını verdiyseniz yaşam koçluğu size şaşırtıcı bir deneyim kazandıracaktır. Yaşam koçluğu, hayatınıza dikiz aynasından bakarken, göremediğiniz kör noktaları keşfederek önünüze çıkan fırsatları kaçırmamamızı sağlayacaktır.

Koçunuz sizin geçmişinizle ilgilenmez. Şu anda kimsiniz ve ne yapmak  istiyorsunuz? Gelecekte nerde olmayı hedefliyorsunuz? Hayal  etmeden, olmak istediğimiz noktayı gözümüzde canlandıramadan hedef koyamayız, gelişemeyiz. Bunu okul takımındaki bir sporcu da size söyleyecektir. Artık hayal etmek serbest; tutmayın kendinizi. 

Koçluk sayesinde kendinize pek çok soru sorarsınız; cevaplar da içinizde saklıdır. 

HEDEF
 
Bir organizasyon içerisinde verimli ve etkin bir yönetici olmanın en önemli etmenlerinden biri de çalışanlarınızın potansiyelini keşfedip onların kapasitelerini etkin şekilde ortaya koymalarına yol açmaktır. Koçluk Becerileri Geliştirme semineri kişilerin hayatın her aşaması içerisinde ihtiyaç duyduğu gelişime destek veren, öğrenme faaliyetini kolaylaştıran kişi olmak isteyen yöneticiler için hazırlanmıştır.

Muğla Koçluk eğitimlerimiz; yaşam koçluğu, sporcu koçluğu, kariyer koçluğu, ilişki koçluğu, yönetici koçluğu, ebeveyn koçluğu gibi alanlarda verilmektedir.

Muğla Koçluk Eğitimi ile ilgili detaylı bilgi almak için 0252 213 00 98 numaralı telefonu arayabilir ya da Muğla Koçluk Eğitimi tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla Koçluk Eğitimi başlıklı 2148 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın