• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla NLP ile Yaşam Koçluğu

Muğla NLP ile Yaşam Koçluğu
Yaşam Koçluğu

NLP ile Yaşam koçluğu kişinin hayatının her alanında dengeyi yakalaması ve kişisel hedeflerini gerçekleştirmesi için yapılan profesyonel bir çalışmadır.

Koçluk çalışması, sizi, hayatınızda önemli bir karar almanız gerektiği zamanlarda desteklemeyi, belli bir süredir içinde bulunduğunuz halde hiçbir çıkış yolu göremediğiniz durumlardan farklı bakış açıları ve teknikler aracılığıyla kurtarmayı amaçlar.

Bireylerin kendi yaşamlarını olumlamak ve yeniden yapılanmak konusunda alacakları özel veriler, pratikte pek çok sıkıntının, çözümsüzmüş gibi görünen olayın anahtarı niteliğini taşır. İnsan olarak, kendi benliğimizden habersizsek, o zaman kendi seçtiğimiz yolda körü körüne yada rüzgarda savrulan kuru bir yaprak gibi ilerlemek de bir kader olur. Yaşamımızdaki tüm terslikler için hep dışımızdaki insanları suçlamaya alışığızdır. Oysa değişmesini gerçekten istediğimiz yaşamımızla ilgili pek çok konunun değişim gücünü ve anahtarını içimizde taşırız. Kendimize inanmak için doğum haritasını açıklayan bir uygulamadan yararlanmak çok faydalı olacaktır.

Muğla Yaşam Koçluğunun NLP ile ilişkisi:

NLP Nöro Linguistik Programlama (sinir dili programlaması ) bilinci ve bilinçaltını etkin bir duyarlılıkla kullanmaya yöneliktir. Zihinsel süreç zihnimizi ve nasıl düşündüğümüzü irdeleyerek işleyişini bir dizi hedefler belirleyerek yeniden yapılandırmayı hedefler. Dili nasıl kullandığımızı ve iletişimdeki yerini ve sonuçlarını inceler. Hedeflerimize ulaşmak için eylemlerimizi nasıl sıraladığımızı belirler.

Muğla NLP ile Yaşam Koçluğu Programı Kimler için Uygundur?

Başka bir kişi tarafından tasarlanan ya da başkaları tarafından uygun görülen bir hayatı yaşadığını hisseden ve kişisel yaşamı ile ilgili kontrolü elinde tutmak isteyen isteyen,

Yaşamıyla ilgili hedeflerini net olarak belirleyememiş ya da hedef belirlemiş olduğu halde hedeflerine ulaşmak için gereksinim duyacağı strateji, inanç, cesaret, motivasyon ve destekten yoksun olanlar,

Koymuş olduğu hedeflere ulaştığı halde tatmin olamamış ya da ciddi anlamda boşluk duygusu hisseden bireyler,

Kişisel hayatı ile ilgili önemli kararlar almanın eşiğinde olan ve kendisini bu konuda yetersiz olarak görenler,

Değişime ve gelişmeye açık ve arzulu olanlar Muğla NLP ile yaşam koçluğu hizmetinden yararlanabilirler.

Muğla NLP ile Yaşam Koçluğu için 0 (252) 213 00 98  numaralı telefonu arayabilir ya da Muğla NLP ile Yaşam Koçluğu tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla NLP ile Yaşam Koçluğu başlıklı 1397 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın