• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Yaşam Koçluğu Semineri

Muğla Yaşam Koçluğu Semineri
Yaşam Koçluğu

Yaşam Koçluğu, kişinin yaşamını kapsayan tüm alanlarında, uzman koç yardımıyla, hedeflenen duruma getirilme sürecidir. Sağlığınızdan tutun, parasal durumunuza kadar; evlilik hayatınızdan, iş hayatınıza kadar yaşamınızın her alanı, koçluk seanslarında tepeden tırnağa gözden geçirilir.

Muğla Yaşam koçluğu Semineri’nde öncelikle bulunduğunuz noktayı tespit eder sonunda ulaşmak istediğiniz noktaları net bir şekilde belirlersiniz. Sizi heyecanlandıran, hayata bağlayan, bir vizyonunuz olur. En önemlisi de koçluk aldığınız ilk günden itibaren hedeflerinize ulaşmak için kendinizi eylem içinde bulursunuz.

Yaşam koçu amacınızı gerçekleştirmek için uygun koşulları oluşturmanıza yardımcı olur. Uygun koşulları yaratmak için kendinizi geliştirmeniz ve bazı becerileri kazanmanız gerekebilir.

Muğla Yaşam koçluğu,  yaşam amacınızı, hedeflerinizi ve yaşamda hangi yönde ilerlemek istediğinizi belirleyebilmenizi sağlayacak. Yaşam koçunuz size ne yapmanız veya nasıl ilerlemeniz gerektiği konusunda bir bilgi vermeyecek, bir öneride bulunmayacak; durumunuza ve hedeflerinize uygun sorularla aradığınız tüm cevapları yine kendinizin bulabilmesini sağlayacak.

Hedeflerinizi belirledikten sonra birlikte bulunduğunuz noktadan varmak istediğiniz yere ulaşabilmek için ihtiyacınız olan yol haritanızı belirleyeceksiniz. Bu yol haritasıyla birlikte bir aksiyon planı yaparak yaşamınızda gerçekleştirmek istediğiniz durumları kısa sürede ve kolayca yaratabilmeniz için size destek olacağız.

Koç ; danışanın ;
 
- Sonuç odaklı bir hedef belirlemesine,
- İçinizdeki hazineleri keşfetmesine,
- Geleceğinizi yönetmesine,
- Özgüveninizi ( Öz değer öz saygı, cesaret, umut Kendine alçak gönüllülük,) geliştirmek,
- Yeni bir iş ya da projede ilerlemek gerektiğinde hayır diyebilmek,
- Çözemediğiniz problemlerinizi çözmenizi sağlaması
- Hayattan zevk almanıza
- Yaşam kalitenizin arttırılması

Hayallerinizin hayal dünyasından çıkıp, gerçekleşmesini istiyorsanız bir koça danışın. Danışmakta fayda olduğunu, gelişip değiştiğinizi kendiniz FARK EDECEKSİNİZ.

Muğla Yaşam Koçluğu Semineri ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0252 213 00 98 numaralı telefonu arayabilir ya da Muğla Yaşam Koçluğu Semineri tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - -
Muğla Yaşam Koçluğu Semineri başlıklı 1249 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın